AHS Hotel Ekibi

AHS:Hotel’ ekibi, dün düzenlenen ‘2015 TCA Yaz Turu’na katıldılar ve dizide ki karakterlerini anlattılar. Lady Gaga etkinliğe katılamadığından dolayı karakterini dizinin yönetmeni Ryan Murphy anlattı. Ayrıca dizinin ilk afişi de yayınlanmış oldu. Dizi 7 Ekim’de yayına başlayacak.

Lady Gaga;Lady Gaga’nın karakterinin adı Elizabeth. Bir otelin sahibi, çok zengin; moda, insan ve sanatla beslenen bir sosyal duayeni biri. Elizabeth’in hain bir planı var ve bu planı ilk bölümden belli olacak.”

Ayrıca Lady Gaga, dizide biseksüel birini oynayacak. Elizabeth; Angella Basset, Cheyenne Jackson ve Matt Bomber’ın karakterleriyle ilişki yaşayacak.

Sarah Paulson; “Bu sene karakterim karanlık biri. Bunun seksi olduğunu düşünüyorum. Karakterim uyuşturucu bağımlısı ama uyuşturucu bağımlısı hiç bu kadar seksi olmamıştı. Bu ana kadar, bu dizide böyle bir şey yapmamıştım…Sally’i oynuyorum. Sally, otelde yaşıyor. Eski yaşadıkları sebeplerden dolayı Iris’den nefret ediyor. Wes’in karakteriyle Sally’nin arasında bir tür ilişki var. Bu karanlığın bir türü…üzgünüm, henüz bilmemelisiniz.”

Finn Wittrock; “Tristan Duffy adında bir mankeni oynuyorum ve Tristan hep gözleri yüksekte biri. Sanırım en büyük yüksekliği ise Lady Gaga [Elizabeth] ile birlikte yaşayacak ve birlikte yapacakları bir sürü şey var.”

Cheyenne Jackson; “Karakterim Drake, moda ikonu.Kendisi, yaratıcılık konusunda tekrar başarılı olmak için çabalıyor.New York’tan Los Angeles’a taşınan çaresiz bir baba.”

Denis O’Hare; “Sinema ikonu Liz Taylor’ı oynuyorum. Aslında ben Elizabeth Taylor’ı oynamıyorum, Butterfield 8 ve Cleopatra gibi şeylerin harika özelliklerinden – ayrıca Cleopatra’nın göz makyajından – ilham alan bir kişiyi oynuyorum Kafamı ve vücudumu tıraş ettirdim. Otel’de, Kathy ile çalışıyorum. Ayrıca barda da çalışıyorum.”

Chloe Sevigny; “Alex’i oynuyorum, Wes Bentley’nin karısıyım.Hem bir anne hem de doktorum.Ailemizde yaşadığımız büyük kayıp için uğraşıyorum ve uğraştıkça başka şeylerle yüzleşiyorum.”