Ariana Grande Billboard dergisinde yer aldı.

Genç şarkıcı hayvanlara karşı olan sevgisinden ve evsiz köpekleri kurtarmak görevinden bahsetti. Röportajı aşağıda bulabilirsiniz:

Köpekler hakkında: Sadece hayvanları sevdiğim için köpekleri kurtarmakla ilgilendim. Köpekler dünyadaki en zararsız, en tatlı bebekler. Onlar karşılıksız sevgiden başka hiçbir şey göstermiyorlar bu yüzden bir geri dönüşü hak ediyorlar. ASCPA’ya göre 1.2 milyon köpek ve 1.4 milyon kedi öldürülüyor ve yüzde sekseni sağlıklı. Tatlı meleklerin kimse onları gelip istemediği için basitçe öldürülmeleri kalp kırıcı. 

Kelimeleri yayabildiğim kadar yaymak istiyorum, ve  barınaklarla ortak olan BarkBox ve Hümanist Örgütü dahil harika organizasyonlarla çalışabileceğim.  Benim görevim yardım edebildiğim kadar evsiz köpeğe yardım edip onlara şefkat gösterecek sevgi dolu ailelere ulaştırmak.

Köpek yavrularına nasıl yardım ettiği hakkında: Honeymoon Tur’umda içi köpek yavrularıyla dolu kamyonlarımız vardı. Sahiplenme harçlarını ödedim ve sahiplenmeleri için sponsor oldum, böylelikle hayranlarım ve aileleri şovuma geldiklerinde onları kurtarabildiler. Sponsor olduğum bütün yavrular sahiplenildi! Ama kurtarabileceğiniz bir yerde değilseniz, Facebook ve Instagram’da yerel barınakları takip edin ve ev bulamayan yavruların fotoğraflarını paylaşın. Hayranlarımı ve köpekleri bir aile olarak seviyorum , iki grubun birlikte olması ve hayranlarımın onları karşılıksız sevecek arkadaşlara sahip olmaları konusunda yardım ettiğimi bilmek beni mutlu ediyor. Müzik yapmak, performans sergilemek ve oyunculuk yapmak eğlenceli ama sesimi kullanmazsam bunu boşa yapıyormuşum gibi hissediyorum.