Eski Nickelodeon yıldızı Drake Bell sık sık Justin Bieber ve hayranlarına hakaret ederek gündeme geliyordu. Sadece birkaç ay önce Justin hakkında “Umarım yakında ölürsün.” demişti ve onu “yeteneksiz… küçük pislik” olarak tanımlamıştı, hayranlarına ise “korkunç insanlar” demişti. Bu yüzden Belieber’ların böyle bir şey yapması çok da şaşırtıcı değil.
Cuma günü Justin Bieber hayranı/hayranları Drake Bell’in Instagram hesabını hackledi. Profil fotoğrafına Justin’in gülerken çekilmiş bir fotoğrafı koyuldu ve hesapta birkaç Justin fotoğrafı ile anti-Drake tarzı fotoğraflar paylaşıldı.

Drake, Twitter’da Belieber’lar hakkında son olarak “Noel için dileğim bana Noel’de bile ölüm tehditleri ve nefret mesajları gönderen tüm Belieber’ların yok olması.” yazmıştı. Henüz Instagram hesabının çalınması hakkında bir yorum yapmadı ve hesabı hackleyen kişinin kim olduğu tam olarak bilinmiyor. “Drake Bell’s Instagram” ve #DrakeBellsPassword ise Twitter’da trend topic oldu, Belieber’lar sonuçtan oldukça memnunlar.

Drake Bell - Instagram