Sonam Kapoor
Photo by Joel Ryan/Invision/AP

Merhaba !

Koreli ünlüler ve yabancı ünlülerden sonra Bollywood ünlülerinin de snapchat hesaplarını sizlerle paylaşmak istedik. Listede yer almayan ünlüler için bizden yardım isteyebilirsiniz.

A

Aditi Rao Hydari – aditiraohydari

Alia Bhatt – aliaa.bhatt

Amit Agarwal – labnol

Amrit Maan  – amritmaan106

Amy Jackson – iamamyjackson

Anushka Sharma – anushkaofficial

Armaan Malik – armaanlive

Athiya Shetty – theathiyashetty

Ayesha Takia – ayeshatakiaazmi

B

Bhuvan Bam – BBKV22

D

Daisy Shah – dazzledaze

E

Evelyn Sharma – evelyn_sharma

G

Gauhar Khan – gauaharkhan

Gautam Gulati – gautam_gg

Guarev Gera – Hainji

Gursimran Khamba – gkhamba

 

H

Hrithik Roshan – justhrithik

I

Ileana D’Cruz –  ileanaofficial

J

Jacqueline Fernandez – jacqueen143

Jassi Gill – gilljassi1

L

Lauren Gottlieb – gott2blauren

M

Mandy Takhar – mandy-takhar

Milind Soman – milindrunning

Miss Malini – MissMaliniSnaps

Mouini Roy – mouniroy28

N

Nargis Fakhri – nargilove

Neha Dhupia – nehadhupia

Neha Kakkar – nehakakkarsnap

O

Oshin Brar – osninbrar

P

Parineeti Chopra – ChopraParineeti

Parmish Verma – parmishverma

Pooja Hedge – poojahedge

R

Raghu Ram – ramraghu

Rahul Khanna – MrKhannaSnaps

Rannvijay Singha – rannvijaysingha

Richa Chadha – richachadha9

S

Sana Saeed – sanasaeed17

Sania Mirza – sania1586

Santoshi Shetty – santushi

Scarlett Rose – scarlettrosegoa

Shibani Dandekar– shibanidandekar

Sonakshi Sinha – asilsonasnap

Sonal Chauhan – sonalchauhan5

Sonam Kapoor – sonamakapoor

Sophie Chaudhry – soph-snap

Sunny Leone – imsunnyleone

T

Tanisha Mukhurjee – tanishaa5

V

Varun Dhawan – vartron

Vinnie Gill – vinniegill7

VJ Bani – ladyrocknrolla