Demi Lovato, “Complex” dergisinin kapağında yer aldı.

Birbirinden iddialı pozlar veren güzel şarkıcı Demi, dergiye sevgilisi Wilmer, yakın arkadaşı Selena Gomez ve Justin Bieber hakkında sohbet etti.

İşte yaptığı röportajdan sizler için çevirdiğimiz bazı kesitler;

Complex soruyor: Instagram hesabında tanıdığımız ünlülerle fotoğrafın pek yok.

“Ünlülerle pek takılmıyorum, belki arada sırada. Örneğin Haliee Steinfeld, Nick Jonas gibi mesela. Aslında Nick ve Joe’yu ünlü olarak saymıyorum, ben onlarla birlikte büyüdüm. Instagram hesabımda, arkadaşlarımla birlikte çekildiğim tonlarca fotoğrafı paylaşan birisi değilim. Gecenin bir yarısı olsa bile benim için gelecek bir arkadaş grubuna sahibim. ‘İşte şimdi tam bir sürtük oluyorsun, benimle muhattaba bile girme’ diyorlar. Ben de ‘Oh, özür dilerim. Fark edemedim.’ diyorum. Etrafımda yalakalık yapacak biri yok.”

Complex soruyor: Sen ve Selena Gomez, bu aralar dahada yakınlaştınız ama aranızda inişler ve çıkışlar olmuştur. Bu konular üzerinden hala konuşuyor musunuz?

Hayır.

Complex soruyor: Justin Bieber’ın ülkeden sınır dışı edilmesi için yapılan kampanyayı dilekçeyle imzaladın mı?

“Hayır, imzalamadım. O, aslında iyi bir çocuk. Nasıl biri olduğu hakkında pek bilgim yok ama görünüşe göre o büyüyor ve olgunlaştığını gösteriyor. Fakat, biliyorsunuz işte büyüdüğünüzde dahada yaşlanırsınız, siz ve insanlar değişir İnsanlarla aynı ilgi alanlarınız olur, sonra birden her şey değişir. Bu da bir nevi hayatın bir parçası işte.”

Complex soruyor: Sen ve Wilmer, 5 yıldız birliktesiniz. Yani bu 5 yılla birlikte neredeyse senin ailen olmuş gibi.

“Ya tabii, evet. O, resmen ailem gibi. İniş ve çıkışlar yaşasakta, neredeyse 5 yıldır birlikteyiz. Ayrı olduğumuz zamanlar sadece benim zihnimin sağlıklı durumda olmadığı zamanlardı. ‘Aklın başına gelene kadar beraber olmayalım. Senin şu an yaptıklarını geçerli bulmuyorum,’ derdi. Veya yemekle alakalı ‘Senin aklın başına gelene kadar seninle olamam. Şuan her ne yapıyorsan, bunu yapmana izin veremem,’ Yemeklerle ilgili ise: ‘Bir ilişki yapmadan önce yemeklerini düzenli olarak yemelisin. İlk başta hayatı sevmeyi öğrenmelisin,’ diye söylerdi. Dediklerini yaptım da. Ve ilişkimiz, dahada güçlendi.”