Britney Spears ve Lady Gaga

POP kraliçesi Britney Spears, bu yıl MTV Video Müzik Ödülleri’nde performans göstermek için listeye alındıktan sonra tarzında yeni bir döneme başlamak için hazır görünüyor.

Eğer garantilenirse, 2007’deki herkes tarafından bilinen çöküşünden sonra bu gösteri ünlü şarkıcının zirveye geri dönüşünü sağlayacak.

Britney’in Billboard Müzik Ödülleri Performansı

VMA’daki son performansında, Britney coşku ve heyecandan yoksun dans hareketleri ve ”tarzının dışına” çıkmakla eleştirilmişti. Fakat, bu sene Mayıs ayında Billboard Müzik Ödülleri’nde ünlü dolu kalabalığın önünde sergilediği Work Bitch performansı ile hala aynı Britney olduğunu kanıtladı.

Britney Spears Billboard Ödülleri 2016

Neden Britney Spears ve Lady Gaga?

Daily Star Online’a konuşan bir kaynak şunları söyledi: ”Gösteriyi düzenleyen patronlar her zaman törenin daha büyük ve daha güzel olması için çabalıyorlar. Britney ve Gaga ile bunu yapabileceklerine inanıyorlar. Britney 2007’deki ünsüz performansından sonra ödüllerde performans göstermedi. Onu sahneye çıkarmak reytinglerde kesin bir sonuç olacak. Zaten kara listedeydi, fakat başarılı Billboard performansından sonra bir numaralı hedef haline geldi.”

Bu arada, kaynak iyi bir geri dönüş yapabilmesi için Lady Gaga’ya yaklaştıklarını da açıkladı.
”Gaga son zamanlarda pop müzik sahnesinde bir mola vermiş gibi, fakat 2016 bunu değiştirecek gibi gözüküyor. Sahnelerinden bahsetmişken, sanırım sahneyi yeni single’ı ile açacak.”

İki şarkıcı arasında bilinen bir düşmanlık yok, fakat gece boyunca ikili arasında soğuk rüzgarlar eseceğini düşünmekten kendimizi alıkoyamıyoruz.

Lady Gaga VMA

Britney’in Yeni Single’ı Ne Zaman Çıkacak?

Britney’nin uzun zamandır beklenen yeni şarkısı  Make Me (Oooh) ‘ nin nihayet 15 ağustosta çıkacağı düşünülüyor.
G-Eazy’nin yer aldığı parça için bu yıl daha erken bir tarihte çıkarılmaya niyetlenilmişti. fakat parça ile ilgili sorunlar yüzünden ertelenmek zorunda kaldı. Daily Star Online yorum için Gaga ve Britney menajerleriyle iletişime geçti.