Emma Watson Vogue Kapak

Emma Watson, “İngiliz Vogue” dergisinin Eylül sayısında yer aldı. Giydiği Stella McCartney markalı elbiseyle çok hoş görünüyordu. Türkçe altyazılı video aşağıda yer alıyor.

25 yaşındaki güzel oyuncu, derginin kapağında “Bir Neslin Sesi” olarak nitelendirildi. Kapak çekimleri Josh Olins tarafından yapıldı.Ayrıca, Emma’nın oynadığı ‘Güzel ve Çirkin’ filmi Türkiye’de 17 Mart 2017’de vizyona girecek.İşte dergiyle gerçekleşen röportaj;

Şöhretle başa çıkmayı nasıl öğrendi; “İnsanlar beni ilk tanıdığında, onlarla nasıl anlaşabileceğimi harfi harfine yazmıştım çünkü eğer onlarla çabuk kaynaşmazsanız, insanlar size dışarıdan baktıkları, tuhaf bir boşluğa düşüyorlar.” Ayrıca ekliyor, “Eğer biri sizi fark ederse, orada bir çeşit zincirleme olayı yaşanıyor.Mesela birine, ‘Acaba bana bir iyilik yapar mısın? Şuan fotoğraf çekilemem, çünkü çekilirsem kameranın flaşı patlayacak, patladığında da bütün insanlar etrafımda dolanıp bana bakacaklar.Daha sonra bu durumu idare edemiyorum.’ diye söylüyorum.Genellikle, insanlar bunu anlayışla karşılıyorlar.”

Okulun, onun için önemini anlatıyor; “Okul, küçükken benim için en önemli yerdi çünkü annem çoğunlukla geç saate kadar çalışıyor olurdu.Ben de okulda kalıp her türlü aktiviteyi yapardım.”

Emma, çocukluğundan beri zamanını film setlerinde harcaması hakkında konuşuyor; “Küçüklüğümden beri hep film setlerindeyim, rolümü yapıyorum.Sadece setlerdeyim. Şimdi ise oyunculuğumla insanlar tarafından tanınılıyorum. Bu inanılmaz derecede rahatsız edici bir şey. Şimdi ise sadece kendimce vakit geçirmek istiyorum. Kendimi sahtekarmışım gibi hissediyorum.”

HeForShe kampanyasının Birleşmiş Milletler’de ki konuşmasından önceki olayları anlatıyor; “Otel odasında, duygularıma hakim olamayıp hıçkırarak ağlamıştım.Kendime, ‘Bunu yapabilirim’ diyordum.Çok korkmuştum.Daha sonra Skype’da arkadaşımla görüştüğümde arkadaşım dedi ki,  ‘Git ve kendine sor, eğer yarın sana otobüs çarpacak olsa, yaptığın konuşma için her cümlesinden pişman olur muydun?’ ”

Emma, akıl hocası, şarkıcı Patti Smith’den aldığı tavsiyesini söylüyor; “Patti bana, çıkan dedikoduları engellemek istiyorsam bir yol aramam gerektiğini söyledi.”

TÜRKÇE altyazıyı açmak için lütfen videonun sağ alt tarafında, ayarlar düğmesinin sol yanında bulunan altyazı tuşuna tıklayınız.