Hailey Baldwin

TeenVouge, Hailey Baldwin‘le Revolve Summer Party’de bazı konular hakkında röportaj yaptı.

TV: Stiline hayran olduğun biri var mı?
HB: Her zaman için Rosie Huntington-Whiteley. Bence çok klasik ve her zaman güzel görünüyor. Yani, ne olursa olsun güzel biri zaten bu yüzden çok çabaladığını sanmıyorum ama her zaman çok iyi görünüyor. Çok güzel.

TV: Instagram’da sık sık İncil’den ayetler paylaşıyorsun. İnancın hayatında ve maneviyatında ne tarz bir rol oynuyor?
HB: Kilisede büyüdüm. Hayatta buralara kadar geldim ve bu kişinin kendi maneviyatıyla iletişim halinde olması ve Tanrı’yla iletişim halinde olması için önemli bir şey. Herkesin benim inandığım Tanrı’ya inanması gerektiğinden bahsetmiyorum ama bu, insanlarla paylaşmaktan çekinmediğim bir şey çünkü bunun bana nasıl ilham verdiğini ve hayatımı nasıl olumlu yönde etkilediğinin farkındayım. Bu hayatımın büyük bir bölümü. Çoğu yakın arkadaşımla ve çevremdeki çoğu insanla genellikle aynı kilisedeniz. Ailem ve etrafımdaki insanlar bu kadar doğru olabilmem ve ayaklarımın yere basmasındaki en büyük etken.

TV: Genelde din hakkında konuşmak yerine verdiği mesajlar hakkında konuşuyorsun.
HB: Doğru, çünkü buna bir din olarak bakmıyorum. Buna daha çok Tanrı ile aranda olan kişisel ilişki olarak bakıyorum çünkü bana göre İncil, bunun sabit bir din olmadığını ve belirli kurallar barındırmadığını söylüyor. Bu kişinin kendisiyle Tanrı arasındaki özel ilişkisi ve İncil bunu günbegün sonsuza kadar yaşayabilmemiz için bir araç. Kilise ise aynı şeye inandığın insanlarla cemaat oluşturabilmek için bir araç.

TV: Maneviyat konusunda çabalayan ya da daha fazla maneviyata sahip olmak isteyen ama bunu henüz başaramamış olan kızlara vermek istediğin tavsiyeler var mı?
HB: Çoğu insanın İsa ve Tanrı konusunda kendisiyle savaş verdiğini biliyorum. Bence neye ya da kime dua ediyorsanız, kendi bildiğim doğruya göre, ne olursa olsun Tanrı her zaman sizi dinliyor. Eninde sonunda gitmeniz gereken yolu bulacaksınız. Mutlaka herkesin kendi yolu vardır ama öylece hiçbir şeye dua etmiyorsunuz, hayatınız boyunca bir kez bile. Asla karanlık bir gökyüzüne dua etmiyorsunuz.

TV: İyi birkaç yıl geçirdin. Şimdiye kadarki kariyerinin en önemli bölümleri hakkında neler söylemek istersin?
HB: En son Guess reklamını yaptım, ki bence çok eğlenceliydi. Gerçekten havalıydı ve böyle bir projede yer aldığım için çok memnunum. Bence çok güzel sonuçlandı. Bunun için çok heyecanlıydım. Henüz daha yayınlanmadı bu yüzden insanların görmesi için sabırsızlanıyorum.

TV: Gelecek için planların neler? Çok önemli bir amacın veya misyonun var mı ya da yapmayı düşlediğin bir şey?
HB: Hayatımdaki en büyük amacımı bir aileye sahip olduğumda, kendi çocuklarım olduğunda başarmış olacağım. Bunun her zaman en vahşice düşünce olduğunu düşünmüşümdür. Bir insanı tümüyle büyütüp yetiştirme bana göre çok delice bir şey ve her zaman çocuk istemişimdir. Çocuklarla iyi anlaşırım ve kendi aileme sahip olma konusunda oldukça hevesliyim ama açıkçası bunu doğru bir zamanda istiyorum. Düzgün bir tempoda, bilirsin. Şimdi daha genç yaşlarımdayım, bu yüzden daha var.