Jake T Austin

Umudumuzu yitirmeyelim!

Waverly Büyücüleri’nden tanıdığımız Disney Channel yıldızı Jake T. Austin, aslında ünlülerin de gayet sıradan insanlarla çıkabildiklerine dair hayranlara umut oldu. 21 yaşındaki aktöre bundan beş yıl önce tweet atan bir hayranı şimdi kaderin harika bir cilvesiyle kendisinin sevgilisi. Bu olay Danielle Ceasar‘ın -22 yaşında- tam beş yılını aldı ama buna değmiş gibi görünüyor!

Üstelik ilişkilerine bu kadar sevimli bir şekilde başlamakla kalmayıp daha da hayran olunacak şekilde ilişkilerini devam ettiriyorlar. Austin, yatakta sarıldıkları bir fotoğraflarını “Onun için deliriyorum.” açıklamasıyla paylaştı.

I'm crazy for her. 💙

A post shared by Jake T. Austin (@jaketaustin) on

Ceasar‘ın hayranlığı 2009 yılında Austin’e ilk tweet attığında başlamış. Tıpkı diğer hayranlar gibi Ceasar da çekici The Fosters aktörüne olan ölümsüz aşkını sosyal meyda platformundan itiraf etmiş. İster oyunculuğundan isterse de yakışıklılığından olsun, Ceasar ünlü oyuncuya ulaşmak için hiçbir fırsatı kaçırmamış. Nihayet New York’ta bir imza gününde onunla tanıştığında aşkını artık dijital ortamın ötesine taşıyıp günümüze uyarlanmış bir ‘Mesajınız Var’ olayı yaşamışlar.

Twitter’da Ünlülerden Nasıl Takip Alınır?

Capital FM’e göre de Austin, Ceasar’ın twitter gönderilerini fark ettikten hemen sonra da geri takip etmiş. Ceasar internet aşkını 2014’ün ötesine kadar taşımış ve kesinlikle buna değmiş.

Ceasar imkansızı mümkün hale getirmekle kalmayıp aynı zamanda hayran kurgularını da gerçeğe çevirdi.

Hayranın Jake’e attığı Tweetler: