Justin Bieber

Justin Bieber, Salı günü ‘Knock Knock Live’ sayesinde iki hasta hayranına sürpriz yaptı ve ailelerine maddi yardımda bulundu. İlk durağı, Ashley adında bir genç kız oldu.

Menenjit ile savaş veren Ashley, Justin Bieber’ı karşısında görünce resmen şok oldu. 15 yaşına girmeden bir sene önce menenjite yakalanan Ashley, Justin’in çok büyük bir hayranı. Ashley, ‘Pray’ şarkısını her dinlediğinde kendini daha iyi hissettiğini söylüyor. Ashley’nin ‘Hastalığım yüzünden doğum günümü bile kutlayamadım’ dediğine üzülen Justin, bunun üzerine Ashley’e doğum günü partisi hazırladı.

Evde, bir süre birlikte konuşan ikili daha sonra Justin’in ayarladığı sürpriz bir mekana gitmek üzere arabaya bindiler.Mekana geldiklerinde, 15.Yaş Partisini görünce sevinen Ashley’nin bütün ailesi ve arkadaşları oradaydı.Daha sonrada partide Ashley ve Justin ‘Pray’ şarkısında dans ettiler.

“AMAN TANRIM JUSTIN, SEN EN İYİSİSİN!”

Ayrıca Justin’in yaptığı sürpriz bu kadar değildi. Justin, Ashley’nin tüm ilaçların alınması için annesine 10 bin dolar maddi yardımda bulundu.

Justin Bieber, Down Sendromlu hayranı Noah’ı ziyaret etmek için kiliseye gitti. Noah ve babası Nakia, Justin için rap söyledikten sonra, Nakia ilhamı oğlundan aldığını söyledi. Justin’in Noah ve ailesine yaptığı 50 bin dolarlık maddi yardımdan sonra Justin ve Noah bateri çaldı.

Justin, daha sonra Twitter’a ‘Bu Salı #KnockKnockLive ‘de gerçekten bazı özel şeyleri yaşadım.Teşekkürler @RyanSeacrest’ yazdı.