Jelena

Justin Bieber, Instagram hesabında Sofia Richie’yle fotoğrafını paylaşıp şu açıklamayı ekledi.
“Nefreti hemen bırakmazsanız Instagram hesabımı gizli yapacağım, eğer gerçek hayranlarsanız, sevdiğim insanlara karşı bu kadar kaba olmazsınız.”

Bu paylaşımdan sonra Belieber’lar tarafından başlatılan #RIPBeliebers tagı trend oldu.

Bunun üzerine Selena Gomez de Justin Bieber’ın fotoğrafına “Eğer nefreti kaldıramıyorsan kız arkadaşının fotoğraflarını paylaşmayı kes LOL. -Bu siz ikinizin arasında özel olmalı. Hayranlarına kızma. Onlar seni seviyorlar. Kimse yokken senin yanındaydılar.” yorumunu yaptı.

Justin Bieber’ın bu yoruma cevabı ise gecikmedi.
“İnsanların ilgi çekmek için beni kullandığını ve bu şekilde hala parmağıyla beni işaret etmeye çalıştığını(suçladığını) görmek komik. Üzücü. Sevgilerle.”
“Başkasının nefret almasını kabul eden biri değilim. Umuyorum arkadaşlarıma ve diğerlerine karşı nazik olursunuz. Ve evet, Belieber’larımı seviyorum.”

Bu yanıtlardan sonra Selana Gomez kendi hayranları tarafından paylaşılan Justin Bieber’ı küçümseyen,“Bir kadınla başa çıkamadığın için reşit olmayan bir kızla yetindiğinde. (J) “ ve “Selena’nın ‘Kill Em With Kindness’ videsu (161m) Justin Bieber’ın ‘Company’ videosundan (154m) daha fazla izlenim aldı.” yazılı gönderileri beğendi. Ayrıca Selena bu olayın ardından Justin’in hayranlarına sert çıkışmasına gönderme yapmak için kendi hayranlarıyla fotoğraflarını paylaşıp “Tüm hayatım. En önemli sizsiniz. Her gün sevdiğim şeyi yapmama izin verdiğiniz için teşekkür ederim.” açıklamasını ekledi.

Tüm bu yaşananlar sırasında #SelenaJustiniBitirdiPartisi Twitter’da trend oldu.