Justin Bieber, Complex dergisinin Ekim/Kasım sayısında!

Dergide yalnız olmaktan, ne kadar burnu havada olduğundan ve yeni albümünden konuştu.

Yalnız olmak hakkında: Yaptığım şeylerle kendimi ulaşılmaz yaptım. Kötü bile olmayan rezil olan davranışlarımla. “Bir maymun aldın, n’apıyorsun?” gibi.

Ne kadar ukalalaştığı hakkında: Hiçbir şey yapmıyordum. Yapmaman gereken çok şey yaptım. Bence Tanrı’nın lütfuydu. Scott (menajeri) her zaman güvende olduğumdan ve durumların kızışmadığından emin oluyordu. Her durumu düzeltirdi. Tamamen güzel değildi çünkü bazen bir şey yapmak istiyorum ve o çaresine bakıyor.

Birkaç sefer ters tepti. Eğlenceli bir yolculuktu, harika bir öğrenme deneyimi. Hiçbir şeyi geri almazdım. Hiçbir şeyi tekrar yapmazdım. Hepsini aynı şekilde yapardım. Yaptıklarım için üzgün olduğumu söylemeyeceğim çünkü bu hikaye anlatmama izin veriyor.

Eğer endüstriye genç yaşta gelip de hiç hata yapmasaydım insanlar “Bu çocuk da kim?” derlerdi. Şimdiyse hepsini atlattım ve daha iyi olduğunu size göstereceğim.

Genç yaşta aşık olmak hakkında: Aşık olmayın. Hayır, sadece şaka yapıyorum. Çok şey öğrendim. 18 yaşında kız arkadaşımla aynı eve taşındım. Kendi hayatımıza başladık. Bir tür evlilikti. Bir kızla yaşamak o yaşta biri için fazla. Ama biz çok aşıktık ve başka şeyler sorun değildi. Sadece biz vardık.