Cody ve İdil

Konser Anıları kategorisinde yazılan tüm yazılarımıza bakmak için tıklayın. İdil’e yazısı için çok teşekkür ediyoruz. ??

Cody Simpson İstanbul konseri 17 Haziran 2014‘te Life Park’ta gerçekleşmişti.

İdil Anlatıyor

Merhaba arkadaşlar ben İdil, şimdi size Cody Simpson Türkiye Konseri anımı anlatacağım.

En baştan başlıyorum,  M&G bileti çıksın diye uzun uzun bekledim ve sonra çıktı. Başladım yalvarmaya sonra ve aldık. Konser günü geldi işte biz arıyoruz arıyoruz bulamıyoruz bir de öyle bi yerde ki yani… ( hiç anlamıyorum nereden buluyorlar buraları). Gittik içeri girdim M&G ler önce giriyodu konser alanına, biraz bekledik sonra M&G sırasına girdik.

Bizim sıramız geldi girdik içeri Cody durmuş bizi izliyor hoş geldiniz falan tam elimi uzattım birden kendine çekti. Ben de şaşırdım noluyo diye konuşmaya başladık. İşte nasılsın falan, albüm imzalattım sonra imzalarken o sırada şakalaştık ama şu an ne dediğini tam hatırlayamıyorum. Ona hediye almıştım onu verdim, yine sarıldı teşekkür etti ve “mutlaka bakacağım,” dedi, koydu kenara. “Hadi fotograf çekinelim,” dedi tamam dedik sonra ben heyecandan bir şey yapamıyorum. Birden kolunu omzuma atı içine girdim resmen :DD

Sonra giderken tekrar sarıldık benim bu sırada telefon açık, fotoğraf çekmeye çalışıyorum. Selfie çekmek istedim biz ve Cody poz veriyoruz, “yasak yasak” diye korumalar beni ittiriyor. Cody de arkamdan geliyo fotografı çekmem için baya çadırın çıkışına kadar geldi. Çok teşekkürler dedik, en az 10 dakika içerdeydik sonra çıktı işte M&G’ye konser verdi. Doğum günü kutladı. Sahnedeyken herkesle konuştu.

Bir kız Cody’e “Bir daha gelicek misin?” diye sordu. “Evet, tekrar geleceğim” dedi. Bir kız daha Türk gruplarını biliyor musun gibi bi soru sordu “Evet evet, dün akşam bir tanesini izledim” demişti. Galiba Aysun isimli bir kızın dogum gününü kutlamıştı. Sorular sorduk, içeri girdi. Diğer hayranlar da geldi konser başladı. Çok eğlenceliydi, güzeldi. İlk defa bi konserde böyle eğlendim ve Cody harikaydı yani çok samimiydi ( aşırı beklemediğim kadar hem de ) öyle yani :DDD

Fotoğraflar ve videolar: