Konser Anısını Gönderen: Beyza Koçgar (Beyza’ya teşekkür ediyoruz.)

Konserin yapıldığı arenaya girdiğimde Demi daha sahneye çıkmamıştı. Herkes elinde telefonlarla bekliyordu. İçeriye girdikten sonra çok beklemedim. Işıklar kapandıktan sonra herkes çığlık atmaya başladı. 4-5 saniye sonra sahneye Demi çıktı. İlk şarkı Really Don’t Care‘di.

Demi İstanbul 2014

 

Demi şarkıyı söylerken herkes eşlik ediyordu. Let It Go şarkısını söylerken önümde tahminimce 20-21 yaşlarında iki abla birbirlerine sarılarak ağlamışlardı. Gitarla iki şarkı söyledi. Gitarla söylediği şarkılar bitince penasını attı. Genç bir kız fenalaşmıştı. Demi My Love is Like a Star şarkısından önce konuşma yaptı. Her söylediği cümleden sonra çığlık atıyorduk.

Demi Lovato İstanbul

 

Bizden telefonlarımızın ışıklarını yakıp havaya kaldırmamızı istedi. Kaldırdıktan sonra kendi telefonuyla bizi çekti. Arena gerçekten çok kalabalıktı. Demi bi ara su molası verdiğinde ‘Demi, Demi.’ diyerek sloganlar yaptık. Sahneye geri geldi. Konserin sonunda el salladı ve sahneden indi. İlk önce herkes yine su molası verdiğini sandı. ‘Demi, Demi.’ diye bağırdık. Geri gelmediğinde güvenliklere sordum. Konserin bittiğini söylediler. Herkes çıkışa doğru ilerledi. Konser kısaydı ama çok harikaydı. Unutamayacağım bir gündü.

Demi Lovato İstanbul Konseri

Eğer siz de konser anınızı göndermek istiyorsanız tıklayın