Margot Robbie

Çok uzun zaman önce Margot Robbie‘nin gizli hobisini öğrenmiştik: rol arkadaşlarına dövme yapmak. Suicide Squad’daki rol arkadaşları Avustralyalı oyuncuya dövme yaptırmak için sıraya girdi. Söylediğine göre şu ana kadar 50 ye yakın dövme yapmış.

Dün gece Robbie, The Tonight Show With Jimmy Fellon’a konuk oldu ve Cara’ya yaptığı dövme hakkında konuştu.

”Evet toe-emoji yaptık! Yani ayağın alt kısmına yapılan küçük gülen suratlar veya emojiler. Oraya dövme yaptırmanın kötü tarafı bir süre sonra silinmesi o yüzden çok sık rötüş gerektirmesi.”

Ayak bir dövme için gizli bir yer olabilir, ama aynı zamanda çok acı verici ve gıdıklayıcı. Ama asıl soru: Margot Robbie dövme tabancasını nereden buldu?

“Kuralların ne olduğunu bilmiyorum, ama eBay’den dövme silah satın alabilirsiniz” dedi. “Ve dövme isteyen biri var olduğu sürece, ben sadece devam ettim ve bunu yaptım sanırım.”

Çoğu durumda, biri eBay’den alınan kalıcı bir şey ile cildimizi boyasaydı güvenmezdik ama Margot Robbie, yani… Neden olmasın?

It's on @suicidesquadmovie #harleystattooparlour

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

#tbt TOEMOJI TIME with @margotrobbie @suicidesquadmovie

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

Tam sohbeti aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz:

Jimmy Fallon’ın Robbie’yi Jinx Challenge‘a davet etmesi ile eğlence devam etti. Bu oyunda her iki taraf sorulara aynı cevabı vermeye çalışıyor.