Meghan Traninor, Seventeen dergisinin yeni sayısında yer alan şarkıcı oldu.

22 yaşında ki başarılı şarkıcı Meghan, dergiye JLo, Leonardo DiCaprio, Charlie Puth ve özel hayatı hakkında konuştu.

“Jennifer Lopez’in kıçını ellemek istiyorum çünkü dünyaya gelmiş en meşhur kıça sahip. Eğer bir erkeğin kıçını ellemek istesem bu Leonardo DiCaprio olurdu. Leo ile takıntım var ve onun kıçını ellemek benim için mükemmel bir şey olurdu. Ayrıca tanıdığım bir çok insan benim kıçımı ellemek istediklerini söylüyorlar. ‘İşte bu tam bir *bas” dediklerine “Oh, hayır almayayım.’ diyorum.”

*Bas derken balık etlilik anlamında*

Charlie Puth hakkında:“Charlie Puth ile sarhoşken şarkı kaydederken öpüştük. Bana kızar mıydı kızmaz mıydı hiç düşünmedim ve öpüşeceğimizi söyledim (gülüyor). Bu bayağı havalıydı fakat bunu bir daha yapmamaya karar verdik.”

Özel hayatı hakkında: “Sevgilim yok, yalnızım. Ünlü olmadan önce bu benim için zordu ve gerekli olan önlemlerimi aldım. Etrafımdan ayrılmayan ve benimle flört etmek isteyen çocuklarla doluydu. Ünlü olduktan sonra erkekler bana bakmaz oldu. Benimle takılmak isteyenler bir süre sonra dehşete düşüyordu niyeyse. Bir keresinde sonunda dayanamayıp ‘Eh, hadi ama ben o kadar iğrenç miyim? Havalıyım ve oldukça güzelim. Şimdiye kadar bir sürü çocuğu elden geçirmem gerekiyor!’ diye konuştum.”