Olivia Holt

Olivia Holt, sadece 18 yaşında Disney’in ‘Ben Yapmadım’ (I Didn’t Do It) serisinin yıldızı, bir tane kayıt albümü var ve yaklaşan uzun metrajlı filmleri var. Yani doğal olarak bir güzellik anlaşmasını da eklemesi ge
rekiyordu. Bella Thorne ve Hayden Panettiere‘nin ayak izlerini takip ederek Neutregona‘nın yeni marka elçisi olarak anlaşma imzaladı.

Yıldızımız henüz samimi gelmedi mi? Onu Neutregona’nın ‘See What’s Possible‘ (Neyin Mümkün Olduğunu gör) kampanyasının etkinliğinde gördük. Bu da onun sizin gelecek stil ikonunuz olucağı hakkında 10 nedenimiz var demek.

  1. Olivia Holt’un güzellikle ilişkisi çoğu 18 yaşındaki kızdan farklı.

Kariyerine 3 yaşında başlayarak ilk makyaj yapıldığında oldukça gençti. PeopleStyle dergisine “Bütün “anne-kız makyaj yapma derslerini kaçırdım çünkü televizyona çıkmaya oldukça genç yaşta başladım” diyor Olivia Holt.

  2. Ama makyaj sanatçılarının elinde olmaya değdi.

Etrafında sürekli makyaj profesyonellerinin bulunmasıyla Holt hiç bir zaman yanlış bir lipstick kullanmak gibi ters bir durum yaşamadı. “Sayısız makyaj sanatçısında makyajın nasıl yapılması gerektiğini öğrendim, makyaj yapmanın farklı yollarını, ne tarz makyaj kullanılması gerektiğini”

  3. Ve şimdi arkadaşları sürekli ipuçları istiyorlar.

“Arkadaşlarınızla dışarı çıkmak her zaman eğlenceli çünkü sizden hep yardım istiyorlar. Ve bende yardım için her zaman burdayım!”

    4. Güzellik rutini yıllar ile birlikte gelişti.

“13-16 yaşlarımdayken makyaj yapmayı çok seviyordum yani sadece her an yüzümde olmasını istiyordum. Daha sonra şuan olduğum gibi daha doğal ve enerjik görünüşleri seviyorum”

 5. Güzel cilt güzel bir görünüm için çok önemli. – Ve Olivia size kendiniz için mükemmel rejimi bulmanıza yardım etmek istiyor.

“Aslında tamamen cildinize uygun ürünleri bulabilmekle alakalı. Benim cildim için iyi olan belli bir ürünü bulmam yıllarımı aldı.”

   6. Peki onun harika cildinin sırrı ne? Nemlendirici.

“Her gün uyguladığımdan emin oluyorum. Çok kuru ve hassas bir cildim var. Bazen çatlaklar oluşuyor ama tek çözümüm nemlendiriciler. Günde iki ya da dört kere.”

   7. Gençken bile güneş kremi düşkünüydü.

Bir cilt markası yüzü olarak güneş yanıkları hoş görünmüyor. Bu yüzden Holt yüzünü güneşten koruyor. “Her zaman güneş varken içeride oluyorum. Güneş kremimin daima olması benim için çok önemli.”

8. Selfeleri ‘İçten içe yanmayı’ gerektiriyor.

4 Milyondan fazla instagram takipçisi ile Olivia’da alabildiğimiz kadar sosyal medya tavsiyesi aldık. Şansımıza birkaç selfie stratejisini bizimle paylaştı. “Kesinlikle Melek Görünüşü: Düşük de olmaz, çok fazla da olmaz. Güzel bir parlaklığınızın olması gerekiyor. 

9. Top yıldızlar bile zorbalığa uğruyor.

“Bugün kadın olmanın bedelleri oldukça korkunç, medyaya karşı güzellik tasvirleri ya da internet üzerindeki zorbalıklar. Bu hepimizin uğraştığı günlük bir sıkıntı.”

10. Ama nefret edenler etmeye devam edebilir. – Onun kendine güveni hayallerine ulaşmasına izin verdi.

“Holt birçok hedefine gençlik yıllarında ulaştı ama bunlar kendine güvendiği zaman oldu. Kendimdeki özgüveni bulmam sadece hayallerimi takip etmeme yardım etmedi. Ben başardım!”

Holt’un ortaklığı hakkında ne düşünüyorsunuz?