One Direction, sahne arkasında kanser ile savaş veren 9 yaşındaki Lucy ile tanıştı. Lucy ve annesi Angela O’Connor, Dublin’de grubun On The Road Again” turlarının sahne arkasında onları ziyaret etti ve birlikte güzel zaman geçirdiler. Grup, Dublin’de üç gece kaldı. Lucy’nin annesi sosyal medyadan fotoğraflar paylaştı.

Akşam, Lucy için tam bir sürpriz oldu! 1D üyeleri ile beraber birkaç komik Selfie’ler bile çektirdi. Küçük kızın annesi Twitter üzerinden gruba teşekkür etmeyi de unutmadı!

“Çok teşekkür ederim, @Harry_Styles @onedirection kanserle savaşan Lucy ile vakit geçirdiğiniz için!” Bununla beraber O’Conner birçok tweet paylaştı.

Cumartesi günü, küçük kız bu konser deneyimi için hala dehşet içindeydi. Annesi, “Lucy, 24 saattir neler yaşadığını hala anlayamadı. Bu oldukça güzel bir deneyimdi. Wow! Dün gece Lucy için sihir gibiydi. Destekleyen herkese çok teşekkürler!” diye bir tweet paylaşmayı, teşekkür etmeyi unutmadı!

Grup küçük çocukları mutlu etmekten geri kalmıyor. Son bir ayda bile çocuklar için çok büyük şeyler gerçekleştirdiler! Louis Tomlinson’un annesi, Manchester’de hasta çocukları ziyaret ederken, Harry Styles kanser hastalarına küçük hediyeler verdi.