Kourtney, Khloe ve Kim Kardashian’ın anne baba bir kardeşi olan Rob Kardashian da Kardashian ailesinin skandallarla gündemde kalma geleneğini sürdürüyor.

Daha önce intikam için kız kardeşi Kylie Jenner‘ın telefon numarasını Instagram hesabından herkese ilan eden Rob Kardashian bu sefer abarttı. Kardashian ailesinin 30 yaşındaki üyesi Rob Kardashian, nişanlısı Blac Chyna’dan intikamını, genç kadının çıplak fotoğraflarını Instagram’da yayınlayarak aldı.

Sık sık toplum içinde ettiği kavgalarla gündeme gelen sansasyonel çift bu kez de herkesi şaşırtmayı ve kendilerinden söz ettirmeyi başardı. Bebekleri Dream’i canlı yayında doğuran Blac Cyhna, Rob Kardashian tarafından sadakatsizlikle suçlanıyor.

Yaptığı paylaşımlardan sonra Instagram hesabı iptal edilen Rob Kardashian, Twitter’daki takipçileriyle Chyna’nın çiftin yatak odasından başka bir erkekle olan görüntülerini de yayınladı.

Rob Kardashian aldatılmanın intikamını Blac Cyhna’nın özel fotoğraflarını herkese yayarak almayı seçti. Fakat bu sefer Rob Kardashian’ın yasalarla başı belada gibi görünüyor. Tabii bu da çiftin gündemde kalmak için anlaşmalı bir hareketi değilse..

Siz ne dersiniz?