Selena Gomez, Vogue Avustralya dergisinin Eylül sayısında yer alan ünlü şarkıcı oldu.

Gomez, dergiye eski sevgilisi Justin Bieber’dan ayrıldıktan sonra insanlardan aldığı tepkiler ve kendi hayatı hakkında konuştu.

“Bir aralar benim özel hayatım, insanların en çok konuştuğu şey olmuştu. Kimse benim hayatımdaki hiçbir şeyi doğru düzgün olarak bilmiyor. Siz sadece sevmek, aşık olmak istersiniz ama bunu duyan bazı insanlar bunu yokuşa sürükler. Ben de ise insanlara olan samimiyetimi iyice zorlaştırıyor ve böylece insanlara ağır başlı olarak yaklaşıyorum.” 

24 yaşında ki başarılı şarkıcı Gomez, hayat enerjisi ve tutkusundan oradan da Revival Tur’u hakkında sohbet etti.

“Yaptığımız her bir şeyin zamanla geçeceğini varsayarak hayatımı o şekilde yaşamaya devam ettim. Şuan hayatımı yeri geldi mi “Çok şükür” ve “Tüh, olacağı varmış” diyerek yaşıyorum. Bunları kabullenmek zorundayım.”

Selena’nın müzik kariyeri adeta havai fişek gibi patladı ve bir anda satışları arttı. Bu onu çok mutlu etse de eski aşkları aklına geldiğinde canının yandığını söylemeden geçmiyor.

“Benimle çıkan insanların aptal olduğunu düşünürdüm. Kim toplumun dilinden düşmeyen, toplum tarafından tepki alan birisiyle sevgili olmak ister ki?”

Selena Gomez, Revival albümünden yayımladığı “Good For You” şarkısı hakkında alınan tepkileri ve şarkı hakkında düşüncelerini söylüyor.

“Bu şarkının bu kadar çok ilgi çekebileceğini hiç düşünmemiştim. Good For You’nun yanı sıra Same Old Love’da ise kısır döngülü bir aşk söz konusu, bu zaten apaçık ortada. Good For You ilk single olduktan sonra ‘Tamam her neyse, her şey bitti ve ben de bittim.’ düşüncesindeydim. Benim yerimde başka biri de olsa böyle düşünürdü.”

Son olarak ise gerçekçi olması üzerine “Söz konusu müzikse, emin olduğum her şeyi yaparım. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilirim ve kendim olurum. Ben de bu şansı son albümümde verdim.” diye konuşuyor.