Yakın çağın yükselen yıldızı Selena Gomez, müzikal kişiliğinin yanında çeşitli magazin haberleriyle de gündemde kalmayı başarıyor. Geçmiş yıllarda, arkadaşı Cara Delevingne ile samimi şekilde görüntülenen Gomez, insanların aklına Selena Gomez lezbiyen mi sorusunu getiriyor.

Selena Gomez kendisiyle yapılan röportajların hiç birinde net bir şekilde lezbiyen olduğunu doğrulamıyor. Ancak inkar da etmiyor. Bu davranış, aslında gündemde kalmak isteyen sanatçıların sıkça başvurdukları bir davranış yöntemi. Selena Gomez’in basın danışmanları ve birlikte çalıştığı PR şirketi, Gomez’den lezbiyen olup olmamasını net bir şekilde açıklamasını istemiyorlar. Çünkü bu konunun gündemde kalması, bir bakıma Selena Gomez’in de sürekli olarak gündemde kalması anlamına geliyor.

Selena Gomez, lezbiyen olup olmadığı konusunda kendisiyle yapılan röportajlarda, bunun çok önemli olmadığını, herkesin nasıl istiyorsa o şekilde yaşamasının doğru olacağını ve insanların kendisinin lezbiyen olup olmaması hakkındaki düşüncelerini de çok fazla önemsemediğini söylüyor.

Selena Gomez, Lezbiyen Olduğu İddialarına Cevap Verdi!

Görüldüğü üzere, net bir cevap vermek, insanların akıllarındaki soruların cevaplarını vermek yerine, güzel bir PR çalışması ile yuvarlak cevaplar vererek gündemde kalmaya devam ediyor.

Eğer insanların merak ettikleri bir konu varsa ve bu konu Selena Gomez’i gündemde tutmaya devam ediyorsa, bu konu hakkında insanların akıllarındaki soruları cevaplandırıp, tüm soruların ortadan kalkmasını sağlamak, bir bakıma ünlü olmak ve sürekli gündemde kalmak isteyen bir sanatçı için kendi ipini çekmek olacaktır. Selena Gomez lezbiyen olup olmadığını açıkça söylemediği sürece bu konu gündemde kalmaya devam edecektir.