Youtube Hesapları 4

Melis Limes: Amerika’da yaşadığı için Türkçesi’ni geliştirmek adına ve izleyenlere güzel fikir vermek adına açılan bir Youtube kanalı. Ayrıca soyadını da ismindeki harflerle yazmıştır.

Zoella: Yabancı bir Youtube kanalı. Güzel fikirler vermeye çalışıyor ve onun da More Zoella diye başka kanalı var. More Zoella’da günlük vloglarını çekip yayınlıyor.

Pembe Defter: Hem hayvanseverliğiyle hemde güzel videolarıyla bize fikir vermek amaçlı açılan bir youtube kanalıdır.

TeasyCat: Bulabileceğiniz en ince ve komik espirileri yapabilen nadir kanallardan. Evinde bir sürü kedi besliyor ve hayvanları aşırı seviyor. Ondaki samimiyet hiç kimsede yok. Videolarının hepsinde gülmek kesinlikle garanti. Eren’le Tren, Haftalık Bülten gibi farklı vlog isimleri var. Daha çok oyun videosu çekiyor ama kedileriyle ilgili de çok videosu var.

Hocalara Geldik: “Öğrenmek için, hocalara gelin” sloganını kullanan kanalı alanında uzman öğretmenler kurmuş. Amaçları öğrencilerin maksimum fayda sağlayacağı kaliteli bir içeriğe ulaştırmak. Fizik, Biyoloji, Kimya, Matematik, Geometri ve Rehberlik derslerinin videoları yer alıyor. Bu kanaldan mutlaka faydalanmalısınız.

Ilgın Özgan: Viyana’da yaşayan Ilgın, makyaj ve moda konularında paylaşımlara ek olarak vloglara da yer veriyor. Hatta yakın zamanda çektiği bir videoda Ders Çalışma Teknikleri’ne de yer vermiş. Faydalı bilgiler arayanlar için tavsiye ediyoruz.

İrem & Cansu: Youtube’da kitap kanalları da artmaya başlıyor. İrem ile Cansu, beraber kitap videoları çekiyor ve henüz yolun başındalar. Umarız kanalları büyür.

BaboFilms: BaboFilms tek amacının izleyenleri eğlendirmek olduğunu söylüyor. Kanalda kamera şakaları, ilginç videolar, kısa filmler izleyebilirsiniz.