Barış Özcan

Merhabalar, bir süredir yazmadığımız Youtube Kanal Önerileri‘nin beşincisine hoşgeldiniz.

Artık birçok kanal ünlü oldu ve Türkiye çapında tanınır hale geldi. Önereceğimiz kanalların çok tanınmamış olmasına ve farklı olmalarına uğraştım. İşte size önereceğim kanallar:

Barış Özcan: Şu an Youtube’da en kaliteli Türkçe içerik üreten kanallardan birisidir. İzlerken beyin fırtınası yapabilir, ufkunuzu açan yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Barış Özcan, kanalın temasını sanat, tasarım, teknoloji hikayeleri olarak özetliyor. Kesinlikle videolarını deneyin.

Selçuk Hoş: Kanalında henüz 2 video bulunuyor. Selçuk; eğlenceli videolar, günlük vloglar, challenge’lar, kutu açılımları ve bazen de DIY projeleri paylaşacağını belirtmiş. Kanalına başarılar diliyoruz, umarız takipçileri artar.

neonseverim: Kanalda yabancı videoların Türkçe altyazılı halleri bulunuyor. Kanalın sahibi Vildan genelde Magcon Boys ve Youtuberların videolarını çeviriyor. Çevirdiğin videoların sayısını arttırmasını umut ediyoruz.

Own Our Voices: Henüz 2 video çeken kanalın sahibi üyelerimize destek olmak amaçlı paylaşıyoruz. Kanalda dublajı olmayan yabancı filmlere Türkçe dublajlar yapılarak paylaşılacak.

KafeinSiz: Sinema, televizyon, dizi kategorilerinde yayın yapan kanalın sloganı “haftada en az 4 video“. 30 bin aboneye ulaşan kanal, özel bir video çekmiş.

Biz Evde Yokuz: Duygu & Bilgehan, adeta hayatına yeniden başlamış ve gezgin kimliğine bürünmüşler. Gezdikleri yerlerden çektikleri videoları takipçileriyle paylaşıyorlar. İmrenmemek elde değil.

Gri Koç: Kanalın sahibi Gökhan Müftüoğlu, gençlerle deneyimlerini paylaşan bir isim. Profesyonel yaşam koçluğu ve danışmanlık yapıyor. Sınav motivasyon ve taktikleri ağırlıklı videolar çekmeye başlamış. Takip etmenizi tavsiye ediyorum, güzel tavsiyeler bulacaksınız.

Takip Edilesi Youtube Kanalları #1

Takip Edilesi Youtube Hesapları #2

Takip Edilesi Youtube Hesapları #3

Takip Edilesi Youtube Hesapları #4