Tatlı Küçük Yalancılar

Tatlı Küçük Yalancılar’ın yeni fragmanları yayınlandı. Dizi 6 Temmuz akşamı saat 20.30’da Star Tv’de ilk bölümüyle karşımızda olacak. Dizinin jenerik müziğini Sertap Erener orijinalinden coverladı.

Ayrıca dizinin ana karakterlerinin isimleri de ortaya çıktı: Aslı (Bensu Soral), Hande (Melisa Şenolsun), Selin (Büşra Develi), Ebru (Dilan Çiçek Deniz), Açelya (Beste Kökdemir), Janset (Merve Çağıran) ve Eren (Şükrü Özyıldız)

Star Tv’nin web sitesinde dizinin hikayesi şöyle anlatılmış:

Aynı üniversitede okuyan beş yakın arkadaşın, hep beraber eğlendikleri bir gecenin sonunda, aralarından birinin aniden kayıplara karışması, geride kalan dört genç kızın hayatını alt üst etmiştir.

Bu olayın ardından uzun süre görüşmeyen Selin, Hande, Aslı ve Ebru, Açelya’nın ortadan kayboluşunun yıldönümünde, özel mesajlar almaya başlarlar. Sadece Açelya’nın bildiği, bilebileceği tatlı küçük yalanlarını ve sırlarını içeren mesajlar, dört arkadaşı akıl almaz maceralar sürükleyecektir.

Bir bilinmezin peşinde iz sürdükleri, başlarına açılan belalardan kurtulmaya çalıştıkları anlarda sık sık yüreğimiz ağzımıza gelecek. Biz de onlar gibi, dört genç kızın en yakınındaki kişilerden bile şüphelenecek, “A”nın kim olduğunu bulmaya çalıştıkları bu yolculukta heyecanla onları takip edeceğiz.

Diziyle ilgili ilk haberimizi okumak için tıklayın