CW kanalının iki fantastik dizisi The Vampire Diaries ve The Originals sezonun geri kalanı için dönüş yapmaya hazırlanıyor ve gelen haberlere göre bu dönüş harika olacak. Şimdiden uyaralım aşağıda küçücük “spoilerlara” maruz kalacaksınız.

The Vampire Diaries’te sihirli taşın içine hapsolan Salvatorelar kendi cehennemlerini yaşarken, Alaric’in çocuklarına hamile olan Caroline ve biricik cadımız Bonnie kurtarma ekibi görevinde olacak. Tabii Kafirler her yerde olduğundan biraz zor olacak. Bakalım düşen reytingler yükselecek mi?

The Originals’ta ise Klaus’un biricik insan aşkı Cami’yi beraberken öldürmesinden sonra Klaus sinirini çıkarmadan duramayacak. Onu sakinleştirmeye çalışan Elijah, cadı abla Freya ve yeni fragmana göre onlara yardım edecek olan Vincent ile beraber Strix ile savaşacaklar. Tabii bütün sezon sinirimizi bozan kehanet gerçekleşecek mi bilemiyoruz. Tek isteğimiz (belki de sadece benim) ise Strix’in ve dolayısıyla bütün Elijah soyunun ölmesi. Ayrıca Aurora’yı ne kadar sevmiş olsam da Rebekah’ya bulaşmayacaktı. Buradan Julie’ye sesleniyorum: Öldür şunu!

Ve büyük haber: 3 sezondur beklenen TVD-TO ortak bölümü bu sezon gerçekleşiyor.  Her dizininde bu sezonunun 14. bölümünde gerçekleşecek ortak bölüm. Ayrıca iki dizi de aynı gün art arda yayınlanacağı için mutluluğumuz ikiye katlanıyor.

Aşağıda sezonun ikinci yarısından yayınlanan videoları bulabilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=maxCrF-dT4U

https://www.youtube.com/watch?v=TTgSqF0sfd8

https://www.youtube.com/watch?v=sx86FAmRbi8

https://www.youtube.com/watch?v=_dmJB13OzMs