Cansu’ya yazısı için çok teşekkür ediyoruz ?

Cansu Demi Lovato İstanbul Konseri’ni Anlatıyor

Babamın konsere gitmeme izin vermeyeceğini düşünüyordum. Evde sürekli prova yaptım babama sormak için. Bir gün pat diye soruverdim. Önce güldü sonra “Zaten senden bekliyordum bunu sormanı, biliyorum konseri” dedi. Ben acaba izin verecek mi yoksa gülüp geçecek mi diye gel git yaşarken babam “Nasıl alınıyorsa al biletini” dedi, bir süre şaşkınlıktan donakaldım her yerimin titrediğini hissettim, Biletimi aldıktan sonra o günün gelmesini bekledim.

Demi Lovato İstanbul Konseri Cansu

Ve konsere 3-4 gün kala öğretmenimiz sınav olduğunu söyledi, sınav konserden sonraki güne denk geliyordu ve hocaya ne kadar yalvarsam da “gelmezsen klasik sorarım” diye geri çevirdi. Hoca gittikten sonra ağladım, arkadaşlarım “Saçmalama bu şansı elde etmişken geri çeviremezsin” dediler.

Cansu Demi Lovato Konseri

En sonunda konseri tercih ettim. Bandırma’da yaşadığım için sabah erkenden hazırlandım ve İstanbul’a doğru yola çıktık. Konser alanına geldiğim de bunun çok değerli bir an olduğunu fark ettim. Herkes çığlık atıyordu, şarkı söylüyordu. Hemen kardeşimle sıraya girdik, hiçbir Lovatic samimi davranmadı aksine çok ters bakışlar attılar beklediğim kadar sıcak sevgi dolu değildi, baştan aşağı süzdüler herkes birbirinden üstün olduğunu kanıtlama çabasındaydı. Bu beni hayal kırıklığına uğratmıştı.

Demi Lovato Konser Kuyruğu

En sonunda içeri girdik ve ben daha Demi’yi görmeden heyecanlanmıştım, titriyordum ve orada olduğuma inanamıyordum. Kısa bir bekleyişten sonra Demi sahneye çıktı ve ben çığlık atarak ağlamaya başladım. Dans eden birisi değilim ama o an, içimden dans etmek geçti her şeyi unuttum karşımda duruyordu, hayatımın şekillenmesine yardım eden kadın, zor günümde elimi tutan kişi, gülüşüyle dünyamı aydınlatan meleğim tam karşımdaydı.

Konser Kuyruğu

Demi inanılmazdı, tüm şarkılara eşlik ettim sesim kısılmaya başlıyordu ama aldırmadan devam ettim o kadar büyüleyiciydi ki… Demi bizden bu kadar ilgi beklemiyordu bence gerçekten çok şaşırdı, her şarkıya eşlik etmemiz onu mutlu etmişti. Tek pişmanlığım biletimi Ayakta Normal almak oldu, hayranlar çok saygısız davrandı sürekli ittiler ve öne geçmeye çalıştılar. Küçük bir kız kalabalığa dayanamayıp fenalaştı ağlamaya başladı. Üzülerek söylüyorum ki hayran grubumuz çok bencildi. Konser sonrası hatıra olması için bir tişört aldım. Konserden sonra ateşim çıktı ve sesim tamamen kısıldı. Ertesi gün sınav saati gelene kadar çalıştım ve sınavdan yeterli notu alarak hocanın ağzının payını verdim.

Videolar