Demi Lovato

Cemre’ye yazısı için teşekkür ediyoruz ?

Cemre Demi Lovato Konseri’ni Anlatıyor

Bir konser olacağını ana sayfamda gezinirken görmüştüm. 3 yıldır beklediğim şeydi. İstemsiz gülümseme, biraz da göz dolması. Koşarak annemin yanına gittim. Annem pek önemsemezdi böyle şeyleri. Önce pek umursamadı, heves sandı. Ama her gün ağlayarak yanına gittim. Babanla konuşurum dedi. Babamın izin vereceğini hiç düşünmezdim. Babam gereksiz şeyler derdi. Önce izin vermedi. Yanına gittim, hayallerle ilgili konuştum ve ağladım. Düşüneceğim dedi. Ve en sonunda kabul etti.

Biz konsere 3 arkadaş gittik. Yanlış hatırlamıyorsam 7 Temmuz’du biletlerin çıktığı gün. Saat 10 du. Buket ve ben (babalarımızla) Biletix’teki sıradaydık. En öne ikna edemedim ama normal ayakta almıştık. Bileti elime aldığım o an ağlamaya başladım. Hayallerim elimdeydi. 16 Kasım olana kadar her gün hayalini kurdum o günün.

Öncesi gün nasıl hazırladığımızı nasıl uyuyamadığımı asla unutamam. Saat 9 da yola çıktık Buket ile birlikte, zaten Tahaman oradaydı. Yol boyunca Demi dinledik. Oraya gittik, bir Fenerbahçeli olarak Ülker Sports Arena karşımdaydı. Otoparkı ararken orada çalışan biriyle karşılaştık. Bizi otopark götürdü. Sonra yukarı çıkardı. İçerideydik, önce soyunma odasını gezdirdi. Sonra konser alanına, malzemeler kuruluyordu. Sonra babamlar tekrar girmişler ve Demi’yi ses kontrolü yaparken görmüşler. Resimleri bile vardı, baya sinir olmuştum biz de gitseydik belki tanışırdım ama şans işte.

Sıranın en önlerindeydik. Herkes Demi diye bağırıyordu. Efsane bir atmosfer vardı. 5 ya da 6 tane arkadaş edindim. 3 yakın arkadaşımla bekliyorduk. Vee sonunda içeri girdik. Bizim bölümün en önündeydik. Önce dj vardı. Ama en sonunda Really Don’t Care ile giriş yaptı. Ağlamaya başlamıştım. Avazım çıktığı kadar bağırıyordum.

Harika bir konserdi, ne kadar biz lovaticler için kısa da olsa. Keşke geri dönebilsem ama o an sadece benim kafamda. Çünkü tüm videolarim, resimlerim silindi. Ama hafızamdan asla. Seni seviyorum Demetria Devonne Lovato. Ve hep seveceğim. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Cemre Demi Lovato Konseri