Yabancı Ünlülerin Snapchat Kullanıcı İsimleri

387.963 Görüntüleme

Yabancı ünlülerin snapchat hesaplarını sizler için derlemeye çalıştık. Eğer hesabını aktif kullanmayan ya da kullanıcı ismi yanlış olan ünlüler varsa bize yorum atabilirsiniz.

Snapchat kullanıcı adını görmek istediğiniz ünlüleri de yorum kısmından bize ulaştırın. Listemiz sık sık güncellenmektedir.

TÜRK Ünlülerin Snapchat Kullanıcı İsimleri için TIKLAYINIZ!

Liste (Son güncelleme: 01.01.2018)

5 Seconds of Summer – wearefivesos

4th Impact – fourth.impact

A

Aaron Carpenter – aaroncarpenter

Adam Lambert –  daoriginalhigh

Adam Levine – adamlevine

Adelaide Kane – sugarkane9

Adrian Grenier – adrianducontra

Ajiona Alexus – AjionaAlexus

Alesha Dixon – thealeshashow

Alessandra Ambrosio – leleambrosio11

Alessia Cara – itsalesssia

Alesso – alesso

Alex Oxlade-Chamberlain – alex_ox15

Alexa Chung – chungalexa

Alexa Goddard – Alexagoddard

Alexandra Stan – alexandrastanof

Alicia Keys – akstreetgoddess

Alfie Deyes – itsalfiedeyes

Ally Brooke – itsmeallyb

Anna Kendrick – AnnaKendrick47x

Anna Todd – annatoddbooks

Anne-Marie – annemariemusic

Ansel Elgort – anselelgort

Amy Cimorelli  – ultraviolet701

Ariana Grande – moonlightbae

Arden Cho – ardencho

Arden Rose – arose186

Ariel Winter – winter.ariel

Arnold Schwarzenegger – arnoldschnitzel

A$AP Rocky – lordilord1

Ashley Benson – Benzo33

Ashley Greene – agreeneofficial

Ashley Roberts – eyebeashley

Ashley Tisdale – ashleymtisdale

Ashton Irwin  – astroashton1994

Austin Mahone – yungmahone

Avicii – Timbling

Avril Lavigne – avrillavigne