Zendaya

Zendaya, “Daya” adlı kendine ait ayakkabı serisini piyasaya sürdü. Bu proje için uzun zamandır stilisti olan Law Roach’la çalıştı.

Alıcılar, sandaletlerden stilettoya kadar çeşitli seçeneklere sahip. Fiyatları $70-$100 arasında değişen ayakkabılar, Nordstrom.com’da mevcut.

Zendaya, koleksiyonu hakkındaki ayrıntılara Glamour’da değindi. Hayatındaki tüm kadınların onun bu ayakkabı koleksiyonunu ortaya koymasındaki en büyük ilham kaynağı olduklarını söyledi. Yeğenleri şimdilerde okul danslarında topuklu giyebilecek yaştalar. Bu da ona, kendi okul davetleri için topuklu almak isteyip de “Louboutin”lere ekonomik gücünün yetmediği zamanları hatırlatmış. Ayrıca diğer marka ayakkabıları da almayı düşündüğünü ama onların “ucuz ve çakma” hissettirdiğini de ekledi.

Bu da ona hem kaliteli hem de makul fiyatlı ayakkabılar tasarlaması için bir fikir vermiş. Elle’e “İnsanların, “Eksik görünüyorum.” yerine “İşte şimdi tamamım!” şeklinde düşünmelerini istiyorum.” dedi.

Law Roach’la ortak çalışması hakkında ise onunla çalışmanın iyi hissettirdiğini çünkü Law’ın on dört yaşından beri stilisti olduğunu söyledi. Ayrıca Glamour’la olan röportajında da “Harika oldu çünkü o tamamen olduğu gibi biri ve etrafımda böylesine dürüst insanların olmasını seviyorum.” şeklinde ifade etti.

And she's a shoe designer @dayabyzendaya available online @nordstrom

A post shared by Zendaya (@zendaya) on

Koleksiyondaki Bazı Ayakkabılar

Aime Strappy Sandal – 300 lira

Zendaya Ayakkabı Koleksiyonu

Angus Lace Open Toe Bootie – 326 lira

Zendaya Daya Koleksiyonu

Ashby Crystal Embellished Pointy Toe Pump – 300 lira

Zendaya'nın Koleksiyonu