Enrique İglesias İstanbul Konseri

Konser Anıları kategorimize Enrique Iglesias Antalya Konseri’ni paylaşarak devam ediyoruz. Yazıyı bizim için hazırlayan Zeynep’e teşekkürler ?

Zeynep Konseri Anlatıyor

16 Ağustos 2016 Antalya Expo’da Enrique Iglesias konserine gittim. Konser 22.00’de başlayacaktı. Fakat yer meselesinden dolayı saat 16.00’da konser salonunun önünde bekledim. Saat 20.00 olduğunda bizi içeri aldılar sırayla. Tabii arkamız ve önümüz de çok doluydu. Önlerde olmak için hızlı hareket etmeliydik. Şans eseri en öndeydim. Enrique’yle aramda toplasan 4 metre falan vardı. O kadar yakındık.

Saat 22.00 olmuştu fakat hala sahneye çıkmamıştı. Yarım saat geç çıkacak herhalde diye düşündüm. Bu sırada kafamızın üstünden dron geçiyordu. Eve gidince fark ettim ki Enrique’ninmiş. Konseri dronla çekip Instagram hesabına koymuş.

#Turkey!!!! #ThankYou for such an incredible night last week!!!! I can't wait to come back #antalya

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Konsere dönelim, saat 22.30’da Enrique sahneye çıktı. Herkes heyecanlıydı, herkes çığlık atıyor zıplıyordu. Adeta yerinde duramıyordun. Onu öyle canlı görmek mükemmel bir şeydi. Karşında şarkı söylemesi… Önlerde olduğumuz için arada bir göz göze geldik. Ve bu his tarif edilemeyecek kadar mükemmeldi.

Konsere “Tonight” şarkısıyla başladı. Siyah deri pantolonu, kırmızı tişörtü, siyah yumuşak deri botları ve tabii ki şapkası vardı. Konsere yanındaki ekibiyle birlikte mükemmel bir başlangıç yaptı. Birkaç şarkı sonrası kendini tanıttı. Tabii ki kim olduğunu biliyorduk fakat yinede tanıttı. Türkçe olarak “İyi Akşamlar” dedi ve biz coştuk. Bizim çığlıklarımızdan, enerjimizden hoşlanmıştı. Bağırdıkça mutlu oluyor gibiydi.

Konser böyle ilerledi ve en sonunda “Bailando” şarkısı ile bitirdi. Ona çok ve çok teşekkür ediyorum bize bu konseri yaşattığı için. Mükemmeldi. Kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim. Onun sahnedeki enerjisi, hiperaktifliği sizi de etkiliyor. Bu mükemmel bir şey. Konserde her şeyi unutuyorsunuz. Bir tek o ve siz varmışsınız gibi. Gitmeniz kesinlikle tavsiye edilir.